Selected image for Сет диносауруси 10/1

Сет диносауруси 10/1

Loco Croco
220ДЕН

Опис на производот

• За малите истражувачи кои се заинтересирани за нивната историја и го поттикнува интересот на децата за наука и палеонтологија.
• Поседуват реалистични детали како што се текстури, ребра, крила, рог и други карактеристики кои што ги прават слични како реалните диносауруси.
• Изработени се од безбедни гумени материјали кои се флексибилни и издржливи.
• Производот е наменет за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 15х6 cm.
• Димензии на пакувањето: 20×27 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1DPM6J4JY3

EAN /   код

EAN /   код
ANLHQ32I8Q
220ДЕН

Опис на производот

• За малите истражувачи кои се заинтересирани за нивната историја и го поттикнува интересот на децата за наука и палеонтологија.
• Поседуват реалистични детали како што се текстури, ребра, крила, рог и други карактеристики кои што ги прават слични како реалните диносауруси.
• Изработени се од безбедни гумени материјали кои се флексибилни и издржливи.
• Производот е наменет за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 15х6 cm.
• Димензии на пакувањето: 20×27 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1DPM6J4JY3

EAN /   код

EAN /   код
ANLHQ32I8Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.