Slike STANLEY Алуминиумски навртки 3x12,5 mm 15/1 1-PAA48T сребрени
Slike STANLEY Алуминиумски навртки 3x12,5 mm 15/1 1-PAA48T сребрени

STANLEY Алуминиумски навртки 3x12,5 mm 15/1 1-PAA48T сребрени

SBD
90 ДЕНЗаштеда 9 ДЕН
81ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сребрена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• 15 парчиња
• Индустриски стандард - алуминиумски навои со фосфатна обвивка
• Димензии: 3x12,5 mm

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
F47H2BXA5W

EAN /   код

EAN /   код
3253561051487
90 ДЕНЗаштеда 9 ДЕН
81ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• 15 парчиња
• Индустриски стандард - алуминиумски навои со фосфатна обвивка
• Димензии: 3x12,5 mm

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
F47H2BXA5W

EAN /   код

EAN /   код
3253561051487
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.