Slike Тацна за саксии 16 цм антрацит
Slike Тацна за саксии 16 цм антрацит

Тацна за саксии 16 цм антрацит

Меркур
35ДЕН

Боја:Антрацит

Информации за испорака

Опис на производот

Тацна за саксии наксос 16 цм антрацит

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Антрацит

Ананас ID

Шифра на производот
Y27M00HG29

EAN /   код

EAN /   код
800683901706
35ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тацна за саксии наксос 16 цм антрацит

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Антрацит

Ананас ID

Шифра на производот
Y27M00HG29

EAN /   код

EAN /   код
800683901706
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.