Slike Тацна за саксија наксос 18 цм антрацит
Slike Тацна за саксија наксос 18 цм антрацит

Тацна за саксија наксос 18 цм антрацит

Меркур
40ДЕН

Боја:Антрацит

Информации за испорака

Опис на производот

Тацна за саксија наксос 18 цм антрацит

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Антрацит

Ананас ID

Шифра на производот
YS6M0DKKI3

EAN /   код

EAN /   код
800683901711
40ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тацна за саксија наксос 18 цм антрацит

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Антрацит

Ананас ID

Шифра на производот
YS6M0DKKI3

EAN /   код

EAN /   код
800683901711
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.