Slike Трицикл лк1 виолетов *
Slike Трицикл лк1 виолетов *

Трицикл лк1 виолетов *

Loco Croco
5.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
• Седиште кое се врти на двете страни- кон мајката и во насока на движење.
• Прилагодлива висина на рачката за управување.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со велосипедот.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое се уште не вози само.
• Тркала полна гума.
• Помошна корпа и ранче.
• Ѕвонче.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикал кој детето ќе може самостојно да го вози.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
AFMEV6W9W1

EAN /   код

EAN /   код
ANNYGVQCV4
5.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
• Седиште кое се врти на двете страни- кон мајката и во насока на движење.
• Прилагодлива висина на рачката за управување.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со велосипедот.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое се уште не вози само.
• Тркала полна гума.
• Помошна корпа и ранче.
• Ѕвонче.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикал кој детето ќе може самостојно да го вози.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
AFMEV6W9W1

EAN /   код

EAN /   код
ANNYGVQCV4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.