Slike VERTO Прскалка со 7 видови млаз 15г710
Slike VERTO Прскалка со 7 видови млаз 15г710

VERTO Прскалка со 7 видови млаз 15г710

Меркур
540ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Функција за прскање 7 VERTO, со контрола на протокот на течност со помош на палецот.
Јасните ознаки ќе ви помогнат да го изберете вистинскиот вид на проток.
Рачката со ергономска форма добро се вклопува во раката и не се лизга, што ја зголемува удобноста при работа.

Спецификации

Бренд
VERTO

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
AO0NT7H12Q

EAN /   код

EAN /   код
590206203782
540ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Функција за прскање 7 VERTO, со контрола на протокот на течност со помош на палецот.
Јасните ознаки ќе ви помогнат да го изберете вистинскиот вид на проток.
Рачката со ергономска форма добро се вклопува во раката и не се лизга, што ја зголемува удобноста при работа.

Спецификации

Бренд
VERTO

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
AO0NT7H12Q

EAN /   код

EAN /   код
590206203782
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.