Slike TEM Приклучок
Slike TEM Приклучок

TEM Приклучок

Меркур
205ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

TEM Модул Бела Шуко 2п 16а 1м Италијанска

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
UTRENUCXNJ

EAN /   код

EAN /   код
383100691065
205ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TEM Модул Бела Шуко 2п 16а 1м Италијанска

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
UTRENUCXNJ

EAN /   код

EAN /   код
383100691065
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.