Мебел

Не ви треба друга локација за купување мебел освен онаа на која сте во моментов. Ние ви нудиме изобилство на производи кои ќе направат никогаш повеќе да не барате мебел на традиционалниот начин. Само помислете колку време имате изгубено трагајќи по совршениот плакар, двосед или маса. Ние имаме сè на едно место.

Прикажи повеќе

Релаксирано купување мебел онлајн

Има многу предности кога купувате онлајн. Некои би рекле дека мебелот треба да се види лично, но моделите кои ќе ги видите во салонот, секако нема да ги добиете при доставата. Тие се таму само како изложбен пример.

Сите гарнитури, масички, кревети, плакари или детски соби се експонати. Кога ќе нарачате, ќе добиете сосема друг модел кој често треба да го склопите сами. Кај нас го добивате она кое го гледате на екранот. Добивате мебел со одлични цени и гарантиран квалитет кои ќе траат долго и ќе го красат вашиот дом.

Најквалитетен избор на мебел со пресметан попуст

Да речеме дека барате аголна гарнитура но имате одреден буџет кој сте подготвени да го потрошите. Одејќи од салон во салон, добивате цени за мебел кој не е во тие рамки. На нашата платформа има цени на мебел за сечиј џеб. Ако барате мебел на попуст, покрај оригиналната цена, можете да го видите и попустот.

Имаме сè што ќе помислите. Од душеци и наддушеци, преку полици и елементи за истите, до мрзливи фотелји, табуретки и лежалки. Нудиме најголем избор со најдобри цени. Она кое ќе го најдете на нашата платформа, нема да го најдете на друго место со истата цена.

Елегантен италијански мебел со елегантен изглед

Покрај евтини модели, на Ананас платформата има и елегантен италијански мебел со неповторлив дизајн и изглед. Во нашата продавница за мебел имаме и уникатни модели на двоседи, троседи, комоди, полици, но и декорација за сечиј вкус и дом.

Како наши ценети купувачи ќе се потрудиме да го доставиме производот во најбрз можен рок, а гарантираме и за квалитетот на истиот. Наш приоритет број еден се среќни купувачи и ќе сториме сè што е во наша моќ да ја исполниме нашата обврска.

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.