Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000
Slike 4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000

4F Женска јакна за скијање MEMBRANE 5000

Deus Sport
6.390 ДЕНЗаштеда 1.917 ДЕН
4.473ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Женска јакна MEMBRANE 5000
Оваа женска јакна за скијање се одликува со мазна, водоотпорна ткаенина со NeoDry мембрана која нуди водоотпорна заштита од 5000/3000.Залепените рабови ја зголемуваат издржливоста, обезбедувајќи одлична одбрана од врнежи и слаб дожд во потоплите денови. Надворешните и внатрешни џебови нудат практично складирање за мали предмети. Останете суви и со стил за време на вашите ски авантури со оваа функционална јакна.

Мембрана: NeoDry 5000
Водоотпорност: 5000 mm H2O
Циркулирање на воздух: 3000 g/m2/24h

Спецификации

Бренд
4F

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
S
Материјал
100% Полиестер

Ананас ID

Шифра на производот
KAJB75G6UW

EAN /   код

EAN /   код
ANKXX17SQ3
6.390 ДЕНЗаштеда 1.917 ДЕН
4.473ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Женска јакна MEMBRANE 5000
Оваа женска јакна за скијање се одликува со мазна, водоотпорна ткаенина со NeoDry мембрана која нуди водоотпорна заштита од 5000/3000.Залепените рабови ја зголемуваат издржливоста, обезбедувајќи одлична одбрана од врнежи и слаб дожд во потоплите денови. Надворешните и внатрешни џебови нудат практично складирање за мали предмети. Останете суви и со стил за време на вашите ски авантури со оваа функционална јакна.

Мембрана: NeoDry 5000
Водоотпорност: 5000 mm H2O
Циркулирање на воздух: 3000 g/m2/24h

Спецификации

Бренд
4F

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
S
Материјал
100% Полиестер

Ананас ID

Шифра на производот
KAJB75G6UW

EAN /   код

EAN /   код
ANKXX17SQ3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.