Selected image for 4U PHARMA Babytol dha оmega 30 капсули

4U PHARMA Babytol dha оmega 30 капсули

545ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

• ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ИЗВОР: Babitol DHA капсулите содржат омега-3 масни киселини од природни морски микроалги, кои се најбогат извор на DHA. Овие капсули се идеални за поддршка на развојот на вашето дете, без да се грижите за присуството на штетни загадувачи
• БЕЗ МИРИС И ВКУС: Благодарение на напредната технологија, капсулите Babitol DHA немаат непријатен мирис или вкус на риба, што ги прави пријатни за консумирање дури и за најмладите.
• РАЗВОЈ НА МОЗОКОТ И ВИДОТ: DHA е од суштинско значење за правилен развој на мозокот и видот кај доенчињата и малите деца. Со редовно земање на овие капсули, вие придонесувате за когнитивните и психомоторните функции на вашето дете
• ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН: Twist-off капсулите се лесни за употреба и безбедни за употреба кај доенчиња. Само одвртете ја и исцедете ја содржината директно во устата на вашето малечко
• КЛУЧНА УЛОГА ВО РАЗВОЈОТ: DHA од капсулите Бабитол игра важна улога во развојот на нервниот систем, менталните функции и подобрувањето на психомоторните способности, како и во одржувањето на нормалниот развој на видот


Бабитол DHA капсулите се внимателно дизајнирани да го поддржат здравиот развој на вашето дете. Микроалгите од кои се добива DHA се одгледуваат под контролирани услови, со што се обезбедува висок квалитет и чистота на производот. Овие капсули се специјално формулирани да бидат без мирис и вкус, што ги прави идеален избор за деца кои се чувствителни на вкусот на рибата.

DHA е од суштинско значење за развојот на мозокот и видот, а Babitol DHA ја обезбедува оваа важна масна киселина во форма која е лесно прифатлива за вашето дете. Лесните за употреба капсули кои се извртуваат ви овозможуваат брзо и ефикасно да ги обезбедите потребните хранливи материи на вашето дете.

Спецификации

Бренд
4U PHARMA

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
2XA4KI3S1R

EAN /   код

EAN /   код
8606107509228
545ДЕН

Опис на производот

• ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ИЗВОР: Babitol DHA капсулите содржат омега-3 масни киселини од природни морски микроалги, кои се најбогат извор на DHA. Овие капсули се идеални за поддршка на развојот на вашето дете, без да се грижите за присуството на штетни загадувачи
• БЕЗ МИРИС И ВКУС: Благодарение на напредната технологија, капсулите Babitol DHA немаат непријатен мирис или вкус на риба, што ги прави пријатни за консумирање дури и за најмладите.
• РАЗВОЈ НА МОЗОКОТ И ВИДОТ: DHA е од суштинско значење за правилен развој на мозокот и видот кај доенчињата и малите деца. Со редовно земање на овие капсули, вие придонесувате за когнитивните и психомоторните функции на вашето дете
• ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН: Twist-off капсулите се лесни за употреба и безбедни за употреба кај доенчиња. Само одвртете ја и исцедете ја содржината директно во устата на вашето малечко
• КЛУЧНА УЛОГА ВО РАЗВОЈОТ: DHA од капсулите Бабитол игра важна улога во развојот на нервниот систем, менталните функции и подобрувањето на психомоторните способности, како и во одржувањето на нормалниот развој на видот


Бабитол DHA капсулите се внимателно дизајнирани да го поддржат здравиот развој на вашето дете. Микроалгите од кои се добива DHA се одгледуваат под контролирани услови, со што се обезбедува висок квалитет и чистота на производот. Овие капсули се специјално формулирани да бидат без мирис и вкус, што ги прави идеален избор за деца кои се чувствителни на вкусот на рибата.

DHA е од суштинско значење за развојот на мозокот и видот, а Babitol DHA ја обезбедува оваа важна масна киселина во форма која е лесно прифатлива за вашето дете. Лесните за употреба капсули кои се извртуваат ви овозможуваат брзо и ефикасно да ги обезбедите потребните хранливи материи на вашето дете.

Спецификации

Бренд
4U PHARMA

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
2XA4KI3S1R

EAN /   код

EAN /   код
8606107509228
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.