Slike 4U PHARMA Probival choco + vitamin c + zinc
Slike 4U PHARMA Probival choco + vitamin c + zinc

4U PHARMA Probival choco + vitamin c + zinc

ПЗУ Аптека Полин
395ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

• Комбинација од пробиотик,пребиотик,витамин Ц и цинк според препораките на ESPGHAN за третман на акутна дијареа, патничка дијареа и дијареа предизвикана од антибиотици.
• Наменети за деца над 3 години
• Единствен облик и вкус – чоколадни мечиња кои децата ги сакаат

Спецификации

Бренд
4U PHARMA

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
SSZ3KXK0R3

EAN /   код

EAN /   код
8606107509112
395ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Комбинација од пробиотик,пребиотик,витамин Ц и цинк според препораките на ESPGHAN за третман на акутна дијареа, патничка дијареа и дијареа предизвикана од антибиотици.
• Наменети за деца над 3 години
• Единствен облик и вкус – чоколадни мечиња кои децата ги сакаат

Спецификации

Бренд
4U PHARMA

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
SSZ3KXK0R3

EAN /   код

EAN /   код
8606107509112
Понуди од други продавачи за истиот производ
4U PHARMA Probival choco + vitamin c + zinc
4U PHARMA Probival choco + vitamin c + zinc
422ДЕН
Кај продавачотAnni Farm

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
4U PHARMA Probival choco + vitamin c + zinc
4U PHARMA Probival choco + vitamin c + zinc
422ДЕН
Кај продавачотAnni Farm

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.