Selected image for ABBOTT Бруфен сируп 100mg - 5ml

ABBOTT Бруфен сируп 100mg - 5ml

231ДЕН

Опис на производот

Бруфен сирупот се користи против болка и инфламација во состојби како остеоартритис, ревматоиден артритис, артритис на кичмениот столб, болки во долниот дел на грбот, исчашувања и истегнувања.
Се користи и за третирање на други болни состојби како забоболка, постоперативна болка, менструална болка, главоболка, вклучувајќи и мигрена.

Спецификации

Бренд
ABBOTT

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
L9W3K9JNAB

EAN /   код

EAN /   код
8002660004635
231ДЕН

Опис на производот

Бруфен сирупот се користи против болка и инфламација во состојби како остеоартритис, ревматоиден артритис, артритис на кичмениот столб, болки во долниот дел на грбот, исчашувања и истегнувања.
Се користи и за третирање на други болни состојби како забоболка, постоперативна болка, менструална болка, главоболка, вклучувајќи и мигрена.

Спецификации

Бренд
ABBOTT

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
L9W3K9JNAB

EAN /   код

EAN /   код
8002660004635
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.