0 thumbnail image for ADIDAS Детски машки тренерки сет PERFORMANCE TIBERIO 3-STRIPES SET
1 thumbnail image for ADIDAS Детски машки тренерки сет PERFORMANCE TIBERIO 3-STRIPES SET
2 thumbnail image for ADIDAS Детски машки тренерки сет PERFORMANCE TIBERIO 3-STRIPES SET
3 thumbnail image for ADIDAS Детски машки тренерки сет PERFORMANCE TIBERIO 3-STRIPES SET
Selected image for ADIDAS Детски машки тренерки сет PERFORMANCE TIBERIO 3-STRIPES SET
Selected image for ADIDAS Детски машки тренерки сет PERFORMANCE TIBERIO 3-STRIPES SET
Selected image for ADIDAS Детски машки тренерки сет PERFORMANCE TIBERIO 3-STRIPES SET
Selected image for ADIDAS Детски машки тренерки сет PERFORMANCE TIBERIO 3-STRIPES SET

ADIDAS Детски машки тренерки сет PERFORMANCE TIBERIO 3-STRIPES SET

Deus Sport
4.390 ДЕНЗаштеда 878 ДЕН
3.512ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

Комплет машки тренерки

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
164

Ананас ID

Шифра на производот
ER3Y4M0W1C

EAN /   код

EAN /   код
ANPOJ03IXH
4.390 ДЕНЗаштеда 878 ДЕН
3.512ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Комплет машки тренерки

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
164

Ананас ID

Шифра на производот
ER3Y4M0W1C

EAN /   код

EAN /   код
ANPOJ03IXH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.