Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES
Slike ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES

ADIDAS Детски патики ALTASPORT SHOES

Deus Sport
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Детски lifetyle патики
Тие ќе бидат подготвени за на училиште или ќе играат во овие класични детски чевли инспирирани од дворот. Изработени да траат, патиките имаат горен дел од флексибилна синтетичка кожа и мрежест јазик што дише. Ремени со кука и јамка му дозволуваат на вашиот млад авантурист да ги вклучува и исклучува брзо.
редовно вклопување
Шифра на производ: D96832
Горниот дел од синтетичка кожа со мрежест јазик
Флексибилен гумен ѓон за чаши без обележување
Уживајте во удобноста и перформансите на EcoOrthoLite® sockliner
Влошка за мерење на должина Адифит
Боја: Бела

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
29

Ананас ID

Шифра на производот
5YWX4LL0LS

EAN /   код

EAN /   код
ANA4K03OAK
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Детски lifetyle патики
Тие ќе бидат подготвени за на училиште или ќе играат во овие класични детски чевли инспирирани од дворот. Изработени да траат, патиките имаат горен дел од флексибилна синтетичка кожа и мрежест јазик што дише. Ремени со кука и јамка му дозволуваат на вашиот млад авантурист да ги вклучува и исклучува брзо.
редовно вклопување
Шифра на производ: D96832
Горниот дел од синтетичка кожа со мрежест јазик
Флексибилен гумен ѓон за чаши без обележување
Уживајте во удобноста и перформансите на EcoOrthoLite® sockliner
Влошка за мерење на должина Адифит
Боја: Бела

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
29

Ананас ID

Шифра на производот
5YWX4LL0LS

EAN /   код

EAN /   код
ANA4K03OAK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.