Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES
Slike ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES

ADIDAS Детски патики BREAKNET SHOES

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Детски lifestyle патики
Овие детски адидас чевли имаат остар, чист изглед што се комбинира со се што е во нивната гардероба, од училишни униформи до најнови стилови. Горниот дел од синтетичка кожа има издигнат изглед, но ги одржува работите лесни за да не ги тежи.
Редовно вклопување
Шифра на производ: GW2898
Горен дел од синтетичка кожа
Текстилна постава
Мрежест јазик
Боја на производот: облак бела / темно сина / блескаво портокалова

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
30

Ананас ID

Шифра на производот
UYWX4MDA37

EAN /   код

EAN /   код
ANT2K03DZD
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Детски lifestyle патики
Овие детски адидас чевли имаат остар, чист изглед што се комбинира со се што е во нивната гардероба, од училишни униформи до најнови стилови. Горниот дел од синтетичка кожа има издигнат изглед, но ги одржува работите лесни за да не ги тежи.
Редовно вклопување
Шифра на производ: GW2898
Горен дел од синтетичка кожа
Текстилна постава
Мрежест јазик
Боја на производот: облак бела / темно сина / блескаво портокалова

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
30

Ананас ID

Шифра на производот
UYWX4MDA37

EAN /   код

EAN /   код
ANT2K03DZD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.