Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I
Slike ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I

ADIDAS Детски патики машки VL COURT 2.0 CMF I

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 567 ДЕН
1.323ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Стилските детски чевли Adidas VL COURT 2.0 CMF имаат автентична форма на Т и гумен надворешен ѓон кој е совршен за трчање низ игралиште или спортски терен. Лесно се става благодарение на прицврстувањето со велкро. Вашите деца ќе ги сакаат. 

 • Едноставен дизајн
 • Лого Adidas
 • Удобни за носење
 • Висококвалитетна изработка
 • Велкро прицврстување
 • Горна синтетичка кожа
 • Надворешен ѓон: Гума

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
25

Ананас ID

Шифра на производот
7IS65Y6JW1

EAN /   код

EAN /   код
ANPZJ13VJ2
1.890 ДЕНЗаштеда 567 ДЕН
1.323ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Стилските детски чевли Adidas VL COURT 2.0 CMF имаат автентична форма на Т и гумен надворешен ѓон кој е совршен за трчање низ игралиште или спортски терен. Лесно се става благодарение на прицврстувањето со велкро. Вашите деца ќе ги сакаат. 

 • Едноставен дизајн
 • Лого Adidas
 • Удобни за носење
 • Висококвалитетна изработка
 • Велкро прицврстување
 • Горна синтетичка кожа
 • Надворешен ѓон: Гума

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
25

Ананас ID

Шифра на производот
7IS65Y6JW1

EAN /   код

EAN /   код
ANPZJ13VJ2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.