Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K

ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K

Deus Sport
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сива

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K

Надворешност: Велур / висококвалитетна синтетика / текстил
Внатрешност: Текстил
Ѓон: Висококвалитетна синтетика
Боја: Розова / Сива

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
B3X65ZYQKY

EAN /   код

EAN /   код
AN0MJ135Y4
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски FORTAFAITO EL K

Надворешност: Велур / висококвалитетна синтетика / текстил
Внатрешност: Текстил
Ѓон: Висококвалитетна синтетика
Боја: Розова / Сива

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
B3X65ZYQKY

EAN /   код

EAN /   код
AN0MJ135Y4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.