0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели
4 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели
5 thumbnail image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели
Selected image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели
Selected image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели
Selected image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели
Selected image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели
Selected image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели
Selected image for ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели

ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 K, бели

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 717 ДЕН
1.673ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Детските унисекс патики за тренинг ADIDAS Tensaur Sport 2.0 се движат со децата.
Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси сè.
Гумениот ѓон е мазен за трчање и не остава траги на подот.
Значи, тие се добри за деца и за на училиште.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
1FNPX7GN6I

EAN /   код

EAN /   код
AN1YA5WXIK
2.390 ДЕНЗаштеда 717 ДЕН
1.673ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Детските унисекс патики за тренинг ADIDAS Tensaur Sport 2.0 се движат со децата.
Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси сè.
Гумениот ѓон е мазен за трчање и не остава траги на подот.
Значи, тие се добри за деца и за на училиште.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
1FNPX7GN6I

EAN /   код

EAN /   код
AN1YA5WXIK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.