Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C
Slike ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C

ADIDAS Патики детски BREAKNET EL C

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Розева

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Детски патики Breaknet C од Adidas, кои се најкласичен избор за секојдневна употреба.
Изработени се од синтетичка кожа со внатрешно порабување од платно.
Патиките се ниски, класични со EVA влошка, и гумен ѓон кој не се лизга.
Патиките имаат велкро врвки за полесно заврзување.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
ACKZQZVKQV

EAN /   код

EAN /   код
ANS85NOEHR
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Детски патики Breaknet C од Adidas, кои се најкласичен избор за секојдневна употреба.
Изработени се од синтетичка кожа со внатрешно порабување од платно.
Патиките се ниски, класични со EVA влошка, и гумен ѓон кој не се лизга.
Патиките имаат велкро врвки за полесно заврзување.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
ACKZQZVKQV

EAN /   код

EAN /   код
ANS85NOEHR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.