Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C
Slike ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C

ADIDAS Патики детски унисекс VS SWITCH 3 CF C

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Детски унисекс патики Switch 3.0 од Adidas, кои претставуваат класичен избор за секојдневна употреба, без да го заморуваат детското стапало.
Безвременски дизајн за деца на која било возраст.
Ниски патики, под глуждот, се отвораат и затвораат со велкро лепенки.
Патиките се и за момчиња и за девојчиња.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
31

Ананас ID

Шифра на производот
8WKZQ71GV9

EAN /   код

EAN /   код
AN6A5NOOBR
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Детски унисекс патики Switch 3.0 од Adidas, кои претставуваат класичен избор за секојдневна употреба, без да го заморуваат детското стапало.
Безвременски дизајн за деца на која било возраст.
Ниски патики, под глуждот, се отвораат и затвораат со велкро лепенки.
Патиките се и за момчиња и за девојчиња.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
31

Ананас ID

Шифра на производот
8WKZQ71GV9

EAN /   код

EAN /   код
AN6A5NOOBR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.