Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W
Slike ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W

ADIDAS Патики машки GALAXY 6 W

Deus Sport
3.490 ДЕНЗаштеда 698 ДЕН
2.792ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сива

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Одлични машки патики за секој ден, тие имаат лесен и проветрив мрежест горен дел за да ги одржуваат вашите стапала ладни и среден ѓон Cloudfoam за еластичност.
Надворешниот ѓон од гума е дизајниран да остане цврст на сите површини, од влажна трева до тврда глина.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
40 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
2VKZQEKOFB

EAN /   код

EAN /   код
AN6E5NO2FP
3.490 ДЕНЗаштеда 698 ДЕН
2.792ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Одлични машки патики за секој ден, тие имаат лесен и проветрив мрежест горен дел за да ги одржуваат вашите стапала ладни и среден ѓон Cloudfoam за еластичност.
Надворешниот ѓон од гума е дизајниран да остане цврст на сите површини, од влажна трева до тврда глина.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
40 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
2VKZQEKOFB

EAN /   код

EAN /   код
AN6E5NO2FP
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.