Slike ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 TR PNT
Slike ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 TR PNT

ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 TR PNT

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Тегет

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 TR PNT

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
I2A5F80U8Y

EAN /   код

EAN /   код
ANC2LD9ZWG
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 TR PNT

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
I2A5F80U8Y

EAN /   код

EAN /   код
ANC2LD9ZWG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.