0 thumbnail image for ADIDAS Тренерки машки W SUBT BLOCK TS
1 thumbnail image for ADIDAS Тренерки машки W SUBT BLOCK TS
2 thumbnail image for ADIDAS Тренерки машки W SUBT BLOCK TS
Selected image for ADIDAS Тренерки машки W SUBT BLOCK TS
Selected image for ADIDAS Тренерки машки W SUBT BLOCK TS
Selected image for ADIDAS Тренерки машки W SUBT BLOCK TS

ADIDAS Тренерки машки W SUBT BLOCK TS

Deus Sport
5.290 ДЕНЗаштеда 1.058 ДЕН
4.232ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

ADIDAS Тренерки машки W SUBT BLOCK TS

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
59G5FZ0T8W

EAN /   код

EAN /   код
AN9QKD9K0U
5.290 ДЕНЗаштеда 1.058 ДЕН
4.232ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Тренерки машки W SUBT BLOCK TS

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
59G5FZ0T8W

EAN /   код

EAN /   код
AN9QKD9K0U
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.