Slike ADIDAS Женски хеланки Adidas d2m long tighp1
Slike ADIDAS Женски хеланки Adidas d2m long tighp1

ADIDAS Женски хеланки Adidas d2m long tighp1

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Женски Lifestyle хеланки

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
MPLIZHXPVK

EAN /   код

EAN /   код
ANEABTYXH5
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Женски Lifestyle хеланки

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
MPLIZHXPVK

EAN /   код

EAN /   код
ANEABTYXH5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.