0 thumbnail image for ADIDAS Женски хеланки Designed 2 move 3-stripes tights
1 thumbnail image for ADIDAS Женски хеланки Designed 2 move 3-stripes tights
2 thumbnail image for ADIDAS Женски хеланки Designed 2 move 3-stripes tights
3 thumbnail image for ADIDAS Женски хеланки Designed 2 move 3-stripes tights
Selected image for ADIDAS Женски хеланки Designed 2 move 3-stripes tights
Selected image for ADIDAS Женски хеланки Designed 2 move 3-stripes tights
Selected image for ADIDAS Женски хеланки Designed 2 move 3-stripes tights
Selected image for ADIDAS Женски хеланки Designed 2 move 3-stripes tights

ADIDAS Женски хеланки Designed 2 move 3-stripes tights

Deus Sport
1.590 ДЕНЗаштеда 318 ДЕН
1.272ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Женски Lifestyle хеланки

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
164

Ананас ID

Шифра на производот
JULIZJ1D82

EAN /   код

EAN /   код
ANF8BTYVYY
1.590 ДЕНЗаштеда 318 ДЕН
1.272ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Женски Lifestyle хеланки

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
164

Ананас ID

Шифра на производот
JULIZJ1D82

EAN /   код

EAN /   код
ANF8BTYVYY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.