Slike ADIDAS Женски хеланки G sea tight leggins
Slike ADIDAS Женски хеланки G sea tight leggins

ADIDAS Женски хеланки G sea tight leggins

Deus Sport
1.690 ДЕНЗаштеда 338 ДЕН
1.352ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Женски Lifestyle хеланки

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
170

Ананас ID

Шифра на производот
AXLIZXUMJW

EAN /   код

EAN /   код
ANV7BTY776
1.690 ДЕНЗаштеда 338 ДЕН
1.352ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Женски Lifestyle хеланки

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
170

Ананас ID

Шифра на производот
AXLIZXUMJW

EAN /   код

EAN /   код
ANV7BTY776
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.