Slike ALFAPLAST 40 водоотпорен ханзапласт
Slike ALFAPLAST 40 водоотпорен ханзапласт

ALFAPLAST 40 водоотпорен ханзапласт

Anni Farm
115ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Хипоалергенски самолепливи фластери, еластични и флексибилни. Погодни за покривање и заштита на мали рани.
Да се чува на суво и ладно место.
Димензии:
19 x 72mm / 12 пар.
25 x 75mm / 8 пар.

Спецификации

Бренд
ALFAPLAST

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
Q67MUKEGL9

EAN /   код

EAN /   код
5206355003351
115ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Хипоалергенски самолепливи фластери, еластични и флексибилни. Погодни за покривање и заштита на мали рани.
Да се чува на суво и ладно место.
Димензии:
19 x 72mm / 12 пар.
25 x 75mm / 8 пар.

Спецификации

Бренд
ALFAPLAST

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
Q67MUKEGL9

EAN /   код

EAN /   код
5206355003351

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.