Selected image for ALKALOID Becutan детска паста за заби , 50 ml

ALKALOID Becutan детска паста за заби , 50 ml

100ДЕН

Опис на производот

Becutan детската паста за заби со своите активни компоненти овозможува потполна хигиена и заштита на забите и усната празнина.
Темелно и нежно ги отстранува наслагите од храна од детските запчиња.
Благите абразиви се приспособени кон детската глеѓ.
Ги штити забите од кариес.
Има вкус на шумски јаготки.
• Штити од кариес
• Со вкус на шумски јаготки

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Ананас ID

Шифра на производот
UKC7XB3314

EAN /   код

EAN /   код
5310001273095
100ДЕН

Опис на производот

Becutan детската паста за заби со своите активни компоненти овозможува потполна хигиена и заштита на забите и усната празнина.
Темелно и нежно ги отстранува наслагите од храна од детските запчиња.
Благите абразиви се приспособени кон детската глеѓ.
Ги штити забите од кариес.
Има вкус на шумски јаготки.
• Штити од кариес
• Со вкус на шумски јаготки

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Ананас ID

Шифра на производот
UKC7XB3314

EAN /   код

EAN /   код
5310001273095
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.