Selected image for ALKALOID Биокрил актив

ALKALOID Биокрил актив

429ДЕН

Опис на производот

БиоКрил Актив е диететски додаток во исхраната.
Масните киселини омега 3 од криловото масло помагаат за регулирање на нивото на холестерол во крвта и придонесуваат за нормално функционирање на срцето и на крвните садови.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.39 kg

Ананас ID

Шифра на производот
TO04KVVJPP

EAN /   код

EAN /   код
5310001259426
429ДЕН

Опис на производот

БиоКрил Актив е диететски додаток во исхраната.
Масните киселини омега 3 од криловото масло помагаат за регулирање на нивото на холестерол во крвта и придонесуваат за нормално функционирање на срцето и на крвните садови.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.39 kg

Ананас ID

Шифра на производот
TO04KVVJPP

EAN /   код

EAN /   код
5310001259426
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.