Slike ALKALOID Блокмакс
Slike ALKALOID Блокмакс

ALKALOID Блокмакс

Anni Farm
133ДЕН

Боја:Виолетова

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Една таблета БлокМАКС содржи 200 mg ибупрофен.
Кај луѓето, ибупрофенот ја намалува инфламаторната болка, појавата на оток и покачената телесна температура. БлокМАКС таблетите се употребуваат при:
главоболки, болки во грбот, менструална болка, забоболка, невралгија, ревматоидна болка, мускулна болка, мигрена, симптоми на настинка,
покачена телесна температура и при болка предизвикана од полесни форми на артритис.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
U5MNU7RFWT

EAN /   код

EAN /   код
5310001205201
133ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Една таблета БлокМАКС содржи 200 mg ибупрофен.
Кај луѓето, ибупрофенот ја намалува инфламаторната болка, појавата на оток и покачената телесна температура. БлокМАКС таблетите се употребуваат при:
главоболки, болки во грбот, менструална болка, забоболка, невралгија, ревматоидна болка, мускулна болка, мигрена, симптоми на настинка,
покачена телесна температура и при болка предизвикана од полесни форми на артритис.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
U5MNU7RFWT

EAN /   код

EAN /   код
5310001205201

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.