Selected image for ALKALOID Бронлес сируп 125mg/5ml - 150ml

ALKALOID Бронлес сируп 125mg/5ml - 150ml

190ДЕН

Опис на производот

Bronles припаѓа на групата лекови наречени муколитици.
Тој ја намалува лепливоста и густината на слузта, така што го олеснува нејзиното искашлување.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
IZV3KOXO8N

EAN /   код

EAN /   код
5310001213022
190ДЕН

Опис на производот

Bronles припаѓа на групата лекови наречени муколитици.
Тој ја намалува лепливоста и густината на слузта, така што го олеснува нејзиното искашлување.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
IZV3KOXO8N

EAN /   код

EAN /   код
5310001213022
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.