Slike ALKALOID Чај бекутан анасон кесичка 20 x 5g
Slike ALKALOID Чај бекутан анасон кесичка 20 x 5g

ALKALOID Чај бекутан анасон кесичка 20 x 5g

ПЗУ Аптека Полин
145ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Мешавина од екстракт и етерично масло од плодот на анасонот и лесно сварливи шеќери. Се препорачува при нарушено варење на храната кај доенчиња и кај деца. Чајот го подобрува варењето, спречува создавање цревни гасови, го поттикнува нивното отстранување и ги смирува грчевите што настануваат поради надуеност на цревата.
Енергетска вредност на 100 г чај – 1639 кЈ (391,4 кцал).
Производот не содржи:
вештачки бои;
aроми;
конзерванси;
млечни протеини и
глутен.
Достапен е во пакување од 200 g, во мерач со практичен начин на отворање, како и во пакување од 20 кесички со приспособена доза од 5 g за уште поедноставна употреба.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
9KPRPWL2VM

EAN /   код

EAN /   код
5310001224257
145ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Мешавина од екстракт и етерично масло од плодот на анасонот и лесно сварливи шеќери. Се препорачува при нарушено варење на храната кај доенчиња и кај деца. Чајот го подобрува варењето, спречува создавање цревни гасови, го поттикнува нивното отстранување и ги смирува грчевите што настануваат поради надуеност на цревата.
Енергетска вредност на 100 г чај – 1639 кЈ (391,4 кцал).
Производот не содржи:
вештачки бои;
aроми;
конзерванси;
млечни протеини и
глутен.
Достапен е во пакување од 200 g, во мерач со практичен начин на отворање, како и во пакување од 20 кесички со приспособена доза од 5 g за уште поедноставна употреба.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
9KPRPWL2VM

EAN /   код

EAN /   код
5310001224257

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.