Selected image for ALKALOID Гастрогард

ALKALOID Гастрогард

190ДЕН

Опис на производот

Таблетите ГастроГард го намалуваат вишокот желудочна киселина и овозможуваат брзо ублажување на чувството на жарење зад градната коска (жиговина) и на надуеноста.Таблетите за џвакање ГастроГард се користат за ублажување на желудочните тегоби поврзани со:нарушено варење на храната, вклучувајќи и нарушено варење на храната во текот на бременоста;прекумерно консумирање храна и пијалаци;гастритис, улкусна болест, рефлуксен езофагитис;нарушувања на црниот дроб или на жолчното ќесе.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
MCW3KNEZSV

EAN /   код

EAN /   код
5310001230067
190ДЕН

Опис на производот

Таблетите ГастроГард го намалуваат вишокот желудочна киселина и овозможуваат брзо ублажување на чувството на жарење зад градната коска (жиговина) и на надуеноста.Таблетите за џвакање ГастроГард се користат за ублажување на желудочните тегоби поврзани со:нарушено варење на храната, вклучувајќи и нарушено варење на храната во текот на бременоста;прекумерно консумирање храна и пијалаци;гастритис, улкусна болест, рефлуксен езофагитис;нарушувања на црниот дроб или на жолчното ќесе.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
MCW3KNEZSV

EAN /   код

EAN /   код
5310001230067
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.