Selected image for ALKALOID Good nature маточина чај филтер 1,5g, 20 парчиња

ALKALOID Good nature маточина чај филтер 1,5g, 20 парчиња

107ДЕН

Опис на производот

Чајот од маточина има исклучително пријатен мирис на лимон и свеж вкус.
Листот од маточина придонесува за нормално когнитивно и ментално здравје, има релаксирачки ефект и придонесува за квалитетен и за мирен сон.
Ги поддржува дигестијата и нормалното функционирање на системот за варење и придонесува за здрав циркулаторен систем.
Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата, а за дополнителни информации консултирајте се со својот лекар или фармацевт.
Достапен е во филтер–кесички – 20 х 1,5 g.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1MM6XJSDVE

EAN /   код

EAN /   код
5310001170899
107ДЕН

Опис на производот

Чајот од маточина има исклучително пријатен мирис на лимон и свеж вкус.
Листот од маточина придонесува за нормално когнитивно и ментално здравје, има релаксирачки ефект и придонесува за квалитетен и за мирен сон.
Ги поддржува дигестијата и нормалното функционирање на системот за варење и придонесува за здрав циркулаторен систем.
Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата, а за дополнителни информации консултирајте се со својот лекар или фармацевт.
Достапен е во филтер–кесички – 20 х 1,5 g.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1MM6XJSDVE

EAN /   код

EAN /   код
5310001170899
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.