Selected image for ALKALOID Лунерба плус

ALKALOID Лунерба плус

275ДЕН

Опис на производот

Таблетите ЛУНЕРБА ПЛУС се користат како додаток во исхраната. Дејството на оваа комбинација е во функција на здравиот сон. Мелатонинот придонесува за скратување на времето потребно за заспивање и за ублажување на субјективното чувство на замор предизвикано од промена на временските зони (jet lag).
Валеријаната, пасифлората, маточината и калифорниската булка/мак придонесуваат за релаксација и за полесно заспивање и во состојби на стрес.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Ананас ID

Шифра на производот
J5V3KX26Y5

EAN /   код

EAN /   код
5310001243883
275ДЕН

Опис на производот

Таблетите ЛУНЕРБА ПЛУС се користат како додаток во исхраната. Дејството на оваа комбинација е во функција на здравиот сон. Мелатонинот придонесува за скратување на времето потребно за заспивање и за ублажување на субјективното чувство на замор предизвикано од промена на временските зони (jet lag).
Валеријаната, пасифлората, маточината и калифорниската булка/мак придонесуваат за релаксација и за полесно заспивање и во состојби на стрес.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Ананас ID

Шифра на производот
J5V3KX26Y5

EAN /   код

EAN /   код
5310001243883
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.