Selected image for ALKALOID Лунерба

ALKALOID Лунерба

275ДЕН

Опис на производот

Таблетите ЛУНЕРБА се користат како додаток во исхраната. Магнезиумот и витаминот Б6 придонесуваат за нормална функција на нервниот систем, нормална психолошка функција и за намалување на заморот и на исцрпеноста. Валеријаната, пасифлората, маточината и калифорниската булка/мак традиционално се употребуваат за намалување на благите симптоми на стрес.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Ананас ID

Шифра на производот
Z4W3KPVXBD

EAN /   код

EAN /   код
5310001243975
275ДЕН

Опис на производот

Таблетите ЛУНЕРБА се користат како додаток во исхраната. Магнезиумот и витаминот Б6 придонесуваат за нормална функција на нервниот систем, нормална психолошка функција и за намалување на заморот и на исцрпеноста. Валеријаната, пасифлората, маточината и калифорниската булка/мак традиционално се употребуваат за намалување на благите симптоми на стрес.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Ананас ID

Шифра на производот
Z4W3KPVXBD

EAN /   код

EAN /   код
5310001243975
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.