Slike ALKALOID Proculin tears advance
Slike ALKALOID Proculin tears advance

ALKALOID Proculin tears advance

Anni Farm
235ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Капките за очи Прокулин Солзи Адванс со обновувачко и со заштитно дејство се користат за освежување, смирување и за подмачкување на сувите очи и во случаи на иритација на окото како резултат на:
атмосферски фактори (климатизирана средина, преголема изложеност на сончево зрачење, ветер, чад, загадување);
сувост на окото предизвикана од прекумерен замор, како резултат на долготрајна работа пред компјутер или на учење, или од синдром на суво око;
офталмолошки стрес, по оперативен зафат на површината на окото;
носење леќи неколку часа на ден.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
ZTMNU1149R

EAN /   код

EAN /   код
5310001244484
235ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Капките за очи Прокулин Солзи Адванс со обновувачко и со заштитно дејство се користат за освежување, смирување и за подмачкување на сувите очи и во случаи на иритација на окото како резултат на:
атмосферски фактори (климатизирана средина, преголема изложеност на сончево зрачење, ветер, чад, загадување);
сувост на окото предизвикана од прекумерен замор, како резултат на долготрајна работа пред компјутер или на учење, или од синдром на суво око;
офталмолошки стрес, по оперативен зафат на површината на окото;
носење леќи неколку часа на ден.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
ZTMNU1149R

EAN /   код

EAN /   код
5310001244484
Понуди од други продавачи за истиот производ
ALKALOID Proculin tears advance
ALKALOID Proculin tears advance
230ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
ALKALOID Proculin tears advance
ALKALOID Proculin tears advance
230ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.