Slike ALKALOID Прокулин
Slike ALKALOID Прокулин

ALKALOID Прокулин

Anni Farm
210ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Конјунктивална хиперемија (лекот привремено ги намалува симптомите, црвенило и чешање, предизвикани од различни иританси како прашина, чад, смог, студенило, ветер, сонце, ТВ-зрачење, пливање, употреба на контактни леќи, работа со предмети во близина на очите).Алергиско воспаление на очите предизвикано од полен, трева, животински влакна и др.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
R4FNULX8Q8

EAN /   код

EAN /   код
5310001214685
210ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Конјунктивална хиперемија (лекот привремено ги намалува симптомите, црвенило и чешање, предизвикани од различни иританси како прашина, чад, смог, студенило, ветер, сонце, ТВ-зрачење, пливање, употреба на контактни леќи, работа со предмети во близина на очите).Алергиско воспаление на очите предизвикано од полен, трева, животински влакна и др.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
R4FNULX8Q8

EAN /   код

EAN /   код
5310001214685

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.