Selected image for AMEK Еж 20Cm

AMEK Еж 20Cm

630ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

ЕЖ 20cm АМЕК
• Ова еже на Амек Toys е изработено од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Ова убаво еже чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Димензии на производот: 20x20x11 cm.

Спецификации

Бренд
AMEK

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 20x20x11 cm

Ананас ID

Шифра на производот
E02ORG6Y8G

EAN /   код

EAN /   код
ANQ6ZVCWE8
630ДЕН

Опис на производот

ЕЖ 20cm АМЕК
• Ова еже на Амек Toys е изработено од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Ова убаво еже чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Димензии на производот: 20x20x11 cm.

Спецификации

Бренд
AMEK

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 20x20x11 cm

Ананас ID

Шифра на производот
E02ORG6Y8G

EAN /   код

EAN /   код
ANQ6ZVCWE8
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.