Selected image for AMEK Мече Машко 42см
Ново

AMEK Мече Машко 42см

Loco Croco
1.390 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.190ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Ова мече на Toys е изработено од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Ова убаво мече со алишта чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 42 cm.

Спецификации

Бренд
AMEK

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
Производот може да се пере во машина за перење до 30°С. Димензии на производот: 42 cm.
Состав
текстил, филери и бои безопасни за здравјето

Ананас ID

Шифра на производот
0PXSBPXDUA

EAN /   код

EAN /   код
ANWBL2BQYL
1.390 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.190ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Ова мече на Toys е изработено од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Ова убаво мече со алишта чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 42 cm.

Спецификации

Бренд
AMEK

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
Производот може да се пере во машина за перење до 30°С. Димензии на производот: 42 cm.
Состав
текстил, филери и бои безопасни за здравјето

Ананас ID

Шифра на производот
0PXSBPXDUA

EAN /   код

EAN /   код
ANWBL2BQYL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.