Selected image for АМЕК Панда со Монистри 24см

АМЕК Панда со Монистри 24см

590 ДЕНЗаштеда 90 ДЕН
500ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Боја:Црна

Опис на производот

• Панда со монистри е едно од најбараните и најпопуларните мечиња.
• Оваа панда го очекува својот верен пријател за безброј прегратки.
• Направена е од двострани монистри, со движење на раката од долу нагоре пандата ја менува бојата.
• Димензии на производот: 24 cm.

Спецификации

Бренд
АМЕК

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Други карактеристики
24 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
0RNFVBLE9Y

EAN /   код

EAN /   код
ANGVZUQGV1
590 ДЕНЗаштеда 90 ДЕН
500ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

• Панда со монистри е едно од најбараните и најпопуларните мечиња.
• Оваа панда го очекува својот верен пријател за безброј прегратки.
• Направена е од двострани монистри, со движење на раката од долу нагоре пандата ја менува бојата.
• Димензии на производот: 24 cm.

Спецификации

Бренд
АМЕК

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Други карактеристики
24 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
0RNFVBLE9Y

EAN /   код

EAN /   код
ANGVZUQGV1
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.