Selected image for АМЕК Пудлица со Светкави Уши Розева 25см

АМЕК Пудлица со Светкави Уши Розева 25см

500ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

• Оваа прекрасна пудлица ќе донесе непроценливи моменти исполнети со радост и задоволство.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 25x11x12 cm.

Спецификации

Бренд
АМЕК

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С. • Димензии на производот: 25x11x12 cm.
Состав
текстил, филери и бои безопасни за здравјето

Ананас ID

Шифра на производот
WBNFVAJDT1

EAN /   код

EAN /   код
ANSW0VQM5K
500ДЕН

Опис на производот

• Оваа прекрасна пудлица ќе донесе непроценливи моменти исполнети со радост и задоволство.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 25x11x12 cm.

Спецификации

Бренд
АМЕК

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С. • Димензии на производот: 25x11x12 cm.
Состав
текстил, филери и бои безопасни за здравјето

Ананас ID

Шифра на производот
WBNFVAJDT1

EAN /   код

EAN /   код
ANSW0VQM5K
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.