Selected image for AMEK Ташничка Розева 19см
Ново

AMEK Ташничка Розева 19см

Loco Croco
490 ДЕНЗаштеда 100 ДЕН
390ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Опис на производот

• Детска ташничка во нежно розева боја која прелива е прекрасен моден додаток за малите дами.
• Ташничка која го дополнува детскиот стил.
• Димензии на производот: 19 cm.

Спецификации

Бренд
AMEK

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
THXSBSJ2HM

EAN /   код

EAN /   код
ANWCL2BZGL
490 ДЕНЗаштеда 100 ДЕН
390ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Детска ташничка во нежно розева боја која прелива е прекрасен моден додаток за малите дами.
• Ташничка која го дополнува детскиот стил.
• Димензии на производот: 19 cm.

Спецификации

Бренд
AMEK

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
THXSBSJ2HM

EAN /   код

EAN /   код
ANWCL2BZGL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.