Selected image for ARAI Дезенирани хулахопки Ванда

ARAI Дезенирани хулахопки Ванда

АРАИ
100 ДЕНЗаштеда 30 ДЕН
70ДЕН
Понудата важи од 16/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Женски дезенирани хулахопки, дезен Капри мрежа

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
полиамид,еластин

Ананас ID

Шифра на производот
N0ZMFYXHUZ

EAN /   код

EAN /   код
ANPT9IEAV0
100 ДЕНЗаштеда 30 ДЕН
70ДЕН
Понудата важи од 16/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Женски дезенирани хулахопки, дезен Капри мрежа

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
полиамид,еластин

Ананас ID

Шифра на производот
N0ZMFYXHUZ

EAN /   код

EAN /   код
ANPT9IEAV0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.