Selected image for ARAI Женски Дезенирани Доколенки Дани
Ново

ARAI Женски Дезенирани Доколенки Дани

АРАИ
55 ДЕНЗаштеда 15 ДЕН
40ДЕН
Понудата важи од 06/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Зимзелени

Големина

Опис на производот

Женски тенки дезенирани доколенки
• Материјал : Полиамид
• Универзална големина

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зимзелени
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
TL7TJQP2TY

EAN /   код

EAN /   код
ANSHX1J946
55 ДЕНЗаштеда 15 ДЕН
40ДЕН
Понудата важи од 06/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Женски тенки дезенирани доколенки
• Материјал : Полиамид
• Универзална големина

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зимзелени
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
TL7TJQP2TY

EAN /   код

EAN /   код
ANSHX1J946
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.