Selected image for ARAI Женски хулахопки - рефус 40
Ново

ARAI Женски хулахопки - рефус 40

АРАИ
80ДЕН

Боја:Бордо

Големина

Опис на производот

Женски хулахопки со ликра, дебелина 40.

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бордо
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
2
Материјал
полиамид,еластин

Ананас ID

Шифра на производот
0OX8V71N0G

EAN /   код

EAN /   код
AN0PUHUXC6
80ДЕН

Опис на производот

Женски хулахопки со ликра, дебелина 40.

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бордо
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
2
Материјал
полиамид,еластин

Ананас ID

Шифра на производот
0OX8V71N0G

EAN /   код

EAN /   код
AN0PUHUXC6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.