Selected image for ARAI Женски Мрежасти Доколенки Дани
Ново

ARAI Женски Мрежасти Доколенки Дани

АРАИ
55 ДЕНЗаштеда 15 ДЕН
40ДЕН
Понудата важи од 06/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Мрежасти доколенки, крупна мрежа
• Материјал : Полиамид, ликра
• Универзална големина

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
Полиамид, ликра

Ананас ID

Шифра на производот
IH7TJGX2AK

EAN /   код

EAN /   код
AN0QX1J0N6
55 ДЕНЗаштеда 15 ДЕН
40ДЕН
Понудата важи од 06/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Мрежасти доколенки, крупна мрежа
• Материјал : Полиамид, ликра
• Универзална големина

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
Полиамид, ликра

Ананас ID

Шифра на производот
IH7TJGX2AK

EAN /   код

EAN /   код
AN0QX1J0N6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.