Selected image for ARAI Женски Мрежасти Доколенки Дани
Ново

ARAI Женски Мрежасти Доколенки Дани

АРАИ
55 ДЕНЗаштеда 15 ДЕН
40ДЕН
Понудата важи од 06/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

Мрежасти дезенирани доколенки, коси траки
• Материјал : Полиамид, ликра
• Универзална големина

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
Полиамид, ликра

Ананас ID

Шифра на производот
BI7TJLKBF8

EAN /   код

EAN /   код
AN17X1JV7H
55 ДЕНЗаштеда 15 ДЕН
40ДЕН
Понудата важи од 06/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Мрежасти дезенирани доколенки, коси траки
• Материјал : Полиамид, ликра
• Универзална големина

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
Полиамид, ликра

Ананас ID

Шифра на производот
BI7TJLKBF8

EAN /   код

EAN /   код
AN17X1JV7H
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.