Selected image for ARAI Женски Мрежасти Доколенки Дани
Ново

ARAI Женски Мрежасти Доколенки Дани

АРАИ
70 ДЕНЗаштеда 10 ДЕН
60ДЕН
Понудата важи од 06/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Лаванда

Големина

Опис на производот

Мрежасти доколенки, ситна мрежа
• Материјал : Полиамид, ликра
• Универзална големина

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Лаванда
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
Полиамид, ликра

Ананас ID

Шифра на производот
HL7TJETKWI

EAN /   код

EAN /   код
ANMAX1JXEA
70 ДЕНЗаштеда 10 ДЕН
60ДЕН
Понудата важи од 06/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Мрежасти доколенки, ситна мрежа
• Материјал : Полиамид, ликра
• Универзална големина

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Лаванда
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
Полиамид, ликра

Ананас ID

Шифра на производот
HL7TJETKWI

EAN /   код

EAN /   код
ANMAX1JXEA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.