Selected image for ARAI Женски Мрежасти Доколенки Дани
Ново

ARAI Женски Мрежасти Доколенки Дани

АРАИ
65 ДЕНЗаштеда 10 ДЕН
55ДЕН
Понудата важи од 06/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Мрежасти дезенирани доколенки , 4 траки
• Материјал : Полиамид
• Универзална големина

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
UN7TJH6R7R

EAN /   код

EAN /   код
ANB9X1JO32
65 ДЕНЗаштеда 10 ДЕН
55ДЕН
Понудата важи од 06/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Мрежасти дезенирани доколенки , 4 траки
• Материјал : Полиамид
• Универзална големина

Спецификации

Бренд
ARAI

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
STD
Материјал
Полиамид

Ананас ID

Шифра на производот
UN7TJH6R7R

EAN /   код

EAN /   код
ANB9X1JO32
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.